Menu

axel™

 

img
img

pianownica
axel

2000, 3000

Dla wielu ludzi piana to tylko bąbelki powietrza, według nas piana to Twoje nowe narzędzie pracy. Dzięki nowym pianownicom axel™, spojrzysz na pianę tak jak my. Od nas otrzymasz 3 różne gęstości piany które możesz wykorzystać w nieskończonej ilości zastosowań. Dajemy Ci narzędzie do tworzenia świata czystego i błyszczącego.

 

AKCESORIA   INSTRUKCJA OBSŁUGI   SKLEP

 

 

PIANOWNICA
axel™
posiada możliwość zmiany gęstości piany poprzez wymienne wkładki

 

Każda z końcówek podlega zużyciu ale warto tu wspomnieć, iż wszystkie panownice oraz ich podzespoły przechodzą wielostopniową kontrolę jakości w procesie produkcji.

 

Zapraszamy do zapoznania się z listą akcesoriów do tego urządzenia.

Mycie i pielęgnacja mebli ogrodowych

 

Po sezonie nasze meble ogrodowe są już trochę pobrudzone i doskonałym sposobem na wyczyszczenie np. ratanu jest aktywna piana myjąca, naniesiona za pomocą pianownicy axel™.

Mycie kabin prysznicowych

 

Kabiny prysznicowe, to ciężki przeciwnik podczas czyszczenia. Osad z mydła wymagał wcześniej mozolnego szorowania, ale teraz można nałożyć aktywnie myjącą pianę, pod wpływem której osad się rozpuści, wystarczy go potem spłukać.

Mycie tłustego sprzętu domowego (okapy, piekarniki)

 

Czyszczenie okapu czy piekarnika nigdy wcześniej nie było tak łatwe, nakładasz aktywna pianę czyszczącą, spłukujesz i już. Wszystko lśniąco czyste.

Mycie samochodów

 

Błyszczący samochód to chluba i duma właściciela, użycie aktywnej piany do czyszczenia to jak spa dla samochodu. Piana działa dłużej niż zwykłe środki myjące przez co jej skuteczność jest o wiele wyższa. 

Mycie felg

 

Dzięki temu że piana wytwarzana przez pianownicę axel™ jest gęsta i długo utrzymuje się nawet na pionowych powierzchniach idealnie nadaje się do mycia felg aluminiowych. Środek działa dłużej i nie ma potrzeby powtarzania zabiegu.

Rozwiązania zastosowane
w naszych produktach:

dane techniczne
axel™

 

 

2000

3000

7

POJ. CAŁKOWITA

2,40 l 3,55 l 7,83 l

POJ. ROBOCZA

2,00 l 3,00 l 7,00 l

CIŚNIENIE

0,4 MPa 0,4 MPa 0,4 MPa

WAGA NETTO

0,64 kg 0,65 kg 1,90 kg

WYSOKOŚĆ

308 mm 340 mm 470 mm
X
A013.163
img
Zestaw 2 dysz do axel
Więcej
A026.100
img
Zestaw 3 wkładek pieniących
Więcej
A021.190
img
Smar silikonowy
Więcej